Tarasy

Piękne, funkcjonalne, nowoczesne i wytrzymałe tarasy

Nasza firma zajmuje się również profesjonalnym montażem tarasów. Posiadamy w ofercie deski tarasowe z drewna egzotycznego oraz deski kompozytowe wysokiej jakości, które przez wiele lat doskonale spełniają swoją funkcję.
Deski drewniane

Do budowy tarasu wykorzystujemy deski drewniane: massaranduba, tatajuba, cumaru, bankirai, świerk, modrzew syberyjski, ipe lapacho.

Pracujemy na systemie mocującym iClip lub wkrętach ze stali nierdzewnej iDeck. Drewno tarasowe wymaga szczególnego zabezpieczenia przeciw niekorzystnym warunkom atmosferycznym, dlatego do zabezpieczenia drewna stosujemy atestowany, wysokojakościowy olej naturalny.

Nasi klienci mogą wybierać również wśród oferty drewna egzotycznego: badi, iroko, jatoba, merbau, sapeli, doussie, orzech amerykański, ipe/lapacho, bambus, teak, wenge, sucupira, afromozja, cabrueva dorada, champagne marron, gombeira, grapia/grapa, guatambu, marassanduba, palisander, tatajuba, tauari, zebrano, i wiele innych.


Deski kompozytowe

Deski kompozytowe, które posiadamy w ofercie, w 100% podlegają recyklingowi. Występują w kolorach: brązowy (jasny, średni, ciemny), szary/grafit i naturalny, dlatego stanowią alternatywę dla naturalnego drewna.

Deski kompozytowe charakteryzują się bardzo dużą trwałością, odpornością i wytrzymałością na niekorzystne warunki. Nie wymagają w przeciwieństwie do tarasów drewnianych co rocznego odświeżania. Do budowy tarasu warto wykorzystać więc najlepszej jakości materiały, aby z powodzeniem mogły służyć przez długi czas.

Sekret wytrzymałości desek kompozytowych jest ukryty w sposobie ich wykonania. Wytwarza się je poprzez prasowanie w wysokich temperaturach. Do ich zabezpieczenia stosujemy atestowany, wysokojakościowy olej naturalny.

Top
Call Now Button