Schody drewniane

Nowoczesne schody drewniane - Dekor Dom Warszawa

Odmień swoje wnętrza z nowoczesnymi schodami

 • Bogata oferta schodów

  W naszej ofercie znajduje się szeroka gama schodów drewnianych z drewna krajowego i egzotycznego.

 • Drewno krajowe

  Dąb, jesion, dąb czerwony, jesion termo, jesion bursztyn.

 • Drewno egzotyczne

  Merbau, jatoba, orzech amerykański, wenge, mahoń, doussie, sapeli, teak.

 • Indywidualne projekty

  Schody wewnętrzne drewniane projektujemy do każdego wnętrza indywidualnie.

 • Wybierz swój styl

  Wykonujemy schody drewniane na betonie, konstrukcje proste i gięte oraz układy nietypowe.

 • Postaw na funkcjonalność

  Schody pełnią nie tylko funkcję komunikacyjną między kondygnacjami, ale są najważniejszym "meblem" w domu, który wpływa na charakter wnętrza.

Producent nowoczesnych schodów drewnianych

Nowoczesne schody drewniane z Warszawy dla każdego

Współcześnie, ranga schodów znacznie wzrosła i bez nich niemożliwa byłaby sprawna i szybka komunikacja w domu. Schody wykorzystywane są wielokrotnie w ciągu całego dnia, a ich szeroki wybór umożliwia wybranie każdej osobie tych najbardziej odpowiednich. Od tego, w jaki sposób będą się one prezentować, zależy nie tylko ich konstrukcja, ale również sposób wykończenia, lecz przede wszystkim – materiał użyty do ich produkcji. Jednym z najbardziej popularnych modeli są nowoczesne schody drewniane z Warszawy.

Schody drewniane z Warszawy cechują się samonośną konstrukcją, przez co nie wymagają żadnych dodatkowych przygotowań konstrukcyjnych. Są one wykonywane w specjalnych zakładach, a odpowiednio docięte elementy transportowane są na miejsce budowy i tam składane w całość. Schody te można zaprojektować w dowolnym momencie i najczęściej montowane są podczas końcowego etapu prac wykończeniowych – tuż po ułożeniu posadzki na obu kondygnacjach.

Schody drewniane - województwo Mazowieckie
Nowoczesne schody drewniane

Schody drewniane Warszawa producent – rodzaje drewna

Schody drewniane z mazowieckiego wykonywane są najczęściej z dębu oraz jesionu, lub też egzotycznego drewna, takiego jak: merbau, jatoba orzech amerykański, wenge, mahoń, doussie, sapeli oraz teak. Warto pamiętać, że drewno jest materiałem całkowicie naturalnym, ekologicznym, a co za tym idzie – zdrowym dla środowiska. Wykonane z niego schody nadadzą wnętrzu ciepła oraz niepowtarzalnego uroku.

Schody drewniane Mazowieckie – zalety

Niezaprzeczalnym atutem drewna jest fakt, że pasuje ono niemalże do każdego wnętrza. Bez problemu można łączyć je z innymi materiałami, takimi jak metal, czy szkło. Schody drewniane z Warszawy są przyjemne w dotyku, dlatego też bez obaw można po nich chodzić nawet na boso. Do wyboru mamy niezliczoną ilość gatunków drewna, które różni się między sobą przede wszystkim twardością oraz kolorem. Dzięki temu istnieje możliwość dopasowania schodów zgodnie z indywidualnymi preferencjami danej osoby.

Schody drewniane mazowieckie – sprawdź naszą ofertę!

Jeżeli poszukujesz znanego i sprawdzonego producenta schodów drewnianych w Warszawie, koniecznie sprawdź naszą ofertę. Od wielu lat dostarczamy swoim Klientom produkty najwyższej jakości, które służą niezawodnie przez wiele lat. To doskonała i trwała inwestycja, na którą decyduje się coraz więcej osób. Jeżeli chcesz być jedną z nich zapraszamy do zakupów, a w razie jakichkolwiek pytań służymy pomocą.

Schody drewniane Warszawa
Top
Call Now Button