Schody dywanowe

Nowoczesne schody dywanowe - DekorDom Warszawa

Czym właściwie są schody dywanowe z Warszawy? To nowoczesne rozwiązanie dla odważnych właścicieli wnętrz. Są to schody w eleganckiej wersji minimalistycznej, pozbawione belek policzkowych, dzięki czemu wyglądają one, jakby dosłownie unosiły się w powietrzu – zupełnie jak latający dywan! Warszawskie dywanowe schody drewniane to obecnie jeden z najmodniejszych sposobów łączenia pięter: nie tylko bowiem wspaniale się prezentują, ale także pozwalają zaoszczędzić cenną przestrzeń. Konstruowanie ich wymaga niemałego doświadczenia i zastosowania szeregu nowoczesnych technologii – nie każdy producent ma je w swojej ofercie!

Jeśli marzysz o tym, by w Twoim domu znalazły się te unikalne schody, a do tego mieszkasz w Warszawie lub też w innym mieście znajdującym się w województwie mazowieckim, Dekor Dom to firma idealna dla Ciebie! Jesteśmy renomowanym producentem schodów dywanowych w Warszawie zatrudniającym najlepszych specjalistów w branży. Znajdziesz u nas nie tylko wspaniały design, ale także konkurencyjne ceny.

Trwałe dywanowe schody drewniane z Warszawy

Tym, co charakteryzuje nowoczesne schody dywanowe z Warszawy jest fakt, że są one całkowicie pozbawione belek policzkowych, a do ich konstrukcji nośnej zalicza się wyłącznie drewniane podstopnie oraz stopnie z poukrywanymi elementami stalowymi w środku. Części te spełniają funkcję konstrukcyjną, dlatego też ten rodzaj schodów charakteryzuje się masywnością stopni, których grubość wynosi około 10 cm. Istotną rolę w ich konstrukcji odgrywa także balustrada, pełniąca funkcję kratownicy – usztywniająco. Warto również zaznaczyć, że schody dywanowe doskonale będą komponować się z nowoczesnymi balustradami wykonanymi ze stali lub szkła.

Schody drewniane z Warszawy cechują się samonośną konstrukcją, przez co nie wymagają żadnych dodatkowych przygotowań konstrukcyjnych. Są one wykonywane w specjalnych zakładach, a odpowiednio docięte elementy transportowane są na miejsce budowy i tam składane w całość. Schody te można zaprojektować w dowolnym momencie i najczęściej montowane są podczas końcowego etapu prac wykończeniowych – tuż po ułożeniu posadzki na obu kondygnacjach.

Nowoczesne schody dywanowe z Warszawy – montaż

Mazowieckie schody dywanowe mogą zostać zabudowane zarówno na schodach betonowych jak również być samonośnym pomostem. W przypadku pierwszym gotowe stopnie przyklejane są pianką montażową bezpośrednio do betonu. Schody te najczęściej wzmacniane są specjalnymi belkami drewnianymi od spodu, lub też zakotwione są do ścian, z którymi sąsiadują. Ich montaż warto jest powierzyć sprawdzonym i doświadczonym stolarzom. Konstrukcja powinna być bezpieczna, wysoce stabilna, ale również estetycznie wykonana, bez widocznych szpar oraz wkrętów.

Schody dywanowe mazowieckie – korzystna oferta!

Jeżeli poszukujesz sprawdzonych producentów oferujących atrakcyjne ceny schodów dywanowych z Warszawy, to doskonale trafiłeś. Od lat dostarczamy swoim Klientom trwałe i solidne rozwiązania dopasowane do ich indywidualnych potrzeb. To doskonała inwestycja, na którą decyduje się coraz więcej osób. Jeżeli również chcesz być jedną z nich zapraszamy do zakupów, a w razie jakichkolwiek pytań służymy pomocą!

Top